Światlowody oferują nowe zaawansowane możliwości niedostępne w żadnej innej technologii, które zabiorą Ciebie w nowy lepszy świat rozrywki w internecie. Wybierz jedną z opcji i zacznij cieszyć sie najlepszym internetem w Twoim miescie.

 

  

Połączenie FTTx (światłowód do domu/budynku)

ABONAMENT

FTTx STANDARD

63zł

FTTx PLUS

73zł

FTTx MAXI

83zł

PRĘDKOŚĆ

150 Mb/s

300 Mb/s

600 Mb/s

 

 Połączenie standardowe

ABONAMENT

STANDARD

60zł

PLUS

70zł

MAXI

80zł

PRĘDKOŚĆ

30 Mb/s

45 Mb/s

75 Mb/s

  

Ceny za łącza o przepustowości symetrycznej są negocjowane indywidualnie. Istnieje możliwość zwiększenia prędkości wysyłania, w tym celu prosimy o kontakt.

 

Aktywacja połączenia FTTx tylko 100 zł (zabudowa wielorodzinna, powyżej 3 lokali w budynku).

Aktywacja połączenia FTTx tylko 200 zł (zabudowa jednorodzinna, poniżej 3 lokali w budynku).

 

Dzierżawa standardowego terminala (1 port Gigabit LAN) abonenckiego 0zł na cały okres trwania umowy, terminal rozszerzony (3/4 porty Gigabit LAN + WiFi 300Mb i/lub 867Mb) 10zł miesięcznie.

 

Podane ceny abonamentów zawierają rabat w wysokosci 7zł/miesięcznie za e-fakture.

Istnieje możliwość uzyskania stałego publicznego adresu IPv4 lub przekierowanie maksymalnie 6 portów TCP/UDP na potrzeby programów typu p2p, skype (lub w innych celach).

Aktywacja polega na doprowadzeniu okablowania do lokalu, montażu urządzeń oraz przetestowaniu poprawności działania usługi. W ramach aktywacji Abonent otrzymuje wszystkie potrzebne urządzenia do odbioru usługi sieci ilios-system z wyłączeniem routera WiFi który można zamowić osobno. Urządzenia te są instalowane nieodpłatnie na czas trwania umowy. Niestandardowe prace nie związane bezpośrednio z dostępem do Internetu są dodatkowo płatne.

 

 

ikona-PDF imagelarge   Pobierz szczegóły oferty formie PDF

Powyższa oferta cenowa nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.