dlafirmIlios-System jest nowoczesną i dynamicznie rozwijająca się firma telekomunikacyjną. Oferujemy kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne zaspokajające potrzeby zarówno administrację publiczną jak i klientów biznesowych takich jak małe i średnie przedsiębiorstwa. Tworzymy elastyczne oferty, dopasowane do zmieniających i stale rosnących potrzeb klientów. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz nowoczesna sieć telekomunikacyjna pozwalająca na świadczenie wysokiej jakości usług.
Bezpieczeństwo i niezawodność sieci oraz świadczonych usług jest naszym głównym celem. Służą temu inteligentne systemy nadzoru, które posiadają możliwość szybkiej i zdalnej rekonfiguracji w przypadku wykrycia jakiejkolwiek nieprawidłowości. W celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa stworzyliśmy niezależną sieć serwisową gwarantującą ciągłość komunikacji systemów zarządzania. Monitoring sieci Ilios-System odbywa się w systemie 24/7/365.

Oferujemy szeroką gamę usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta:

  • Transmisja danych – świadczymy usługi transmisji danych w technologiach Ethernet, IP VPN oraz transmisji wideo.
  • Łącza internetowe – dostarczamy symetryczny i asymetryczny szerokopasmowy dostęp do internetu, który pozwala swobodnie i efektywnie wykorzystywać zasoby sieci.
  • Sieci – wykonujemy prace z dziedziny projektowania budowy i modernizacji sieci w technologiach miedzianych i światłowodowych (więcej informacji w dziale Światłowody).

Nasze usługi telekominikacyjne dla firm i instytucji dostępne są na terenie powiatów: Dzierżoniów, Ząbkowice Śląskie, Kłodzko, Strzelin, Oława, Oleśnica, Wrocław, Trzebnica, Świdnica, Wałbrzych, Jawor, Złotoryja, Legnica, Zgorzelec.